E-mail: elektroterm@ukr.net

Меблями для домашньої апаратури називають найрізноманітніші предмети.

Це тумба під телевізор та відеоапаратуру, осередки-стійки для компакт-дисків, спеціалізовані телевізійні стінки, всілякі підставки для сучасних акустичних систем, а також різні секції і модулі у складі модних стінок та стелажів. Найчастіше меблі для апаратури роблять комбінованими, в такому разі підставка стає універсальною, представляючи собою цілий комплекс, що складається з тумби, стійок, відсіків і поличок. Подібну конструкцію можна зробити ексклюзивною, звернувшись із замовленням в салон елітних меблів, а можна зібрати стелаж з великої кількості легких поличок самостійно, використовуючи кріплення та фурнітуру, яких на ринку меблів зараз велика кількість.

Звичайний або стандартний варіант - це тумбочка під телевізор, у якої є полиці для домашнього кінотеатру і дисків. У нижній частині такої тумби може бути шафка із дверцятами або розсувним склом. Предмети таких меблів в широкому асортименті є в кожному меблевому магазині. Класичні тумби для телевізора зазвичай зроблені з деревних плит або з натурального дерева. Останнім часом дедалі популярнішим стали «легкі» по дизайну конструкції тумби для ТВ у вигляді різних стійок, підставок, що складаються з декількох полиць.

Ці полички знаходяться одна над іншою та закріплюються на дерев'яних опорах або металевих рейках. На відміну від звичних тумб, підставки такого роду зазвичай не мають бічних і задніх стінок. Схожі підставки, але більшого розміру і з більш міцними підставами, використовуються для установки систем домашнього кінотеатру з сучасним ЖК або плазмовим екраном. Компактні музичні центри та Hi-Fi компоненти розміщують на невисоких підставках у вигляді етажерок, що мають три-чотири полички. Вузькі вертикальні стійки-башти, встановлені на основну тумбу або стелаж, використовують для зберігання великої кількості компакт-дисків.

Телевізійна, відео- та аудіотехніка у ряді випадків, особливо по-старому, ставиться всередині меблевої стінки в спеціальній ніші і на полицях. Тому, плануючи покупку меблів для вітальні, обов'язково прикиньте, де буде надано коронне місце загальному улюбленцю - телевізору. Якщо ж ви не маєте наміру захаращувати кімнату «магазинними вітринами» і масивними шафами, то вам варто розглянути варіант покупки спеціальної «ТВ-стінки» або «ТВ-стелажа».

Такі стінки для телевізорів зазвичай є підлоговою тумбою для установки самого телевізора і великої кількості полиць різного розміру для аудіоапаратури, а також чималої кількості висувних скриньок, в які поміщаються DVD та компакт-диски. А в сучасних інтер'єрах, які припускають мінімум меблів при максимумі простору, найбільше підходять для розміщення апаратури легкі стелажі з високоміцного скла і металу - хромованого алюмінію у вигляді порожнистих трубок і опор, на яких в ліричному безладді розташовуються касети, книги, журнали, компоненти акустичних і відеосистем. Такі полиці витримують чималу вагу, хоча виглядають досить крихкою конструкцією. Меблі для апаратури повинні бути «мобільними», дуже зручними і функціональними, щоб їх можна було поставити, куди завгодно.

Тому багато видів підставок, тумб та стійок забезпечені роликами або невеликими колесами.

Автор цієї публікації - портал krisla.Info - меблі для офісу та дому